reversā inženierija

reversā inženierija

Reversā inženierija - ir pilna cikla pakalpojums, no detaļu 3D skenēšanas, līdz to izgatavošanai. Vissarežģītāko formu 3D skenēšana, ar rokas 3D lāzerskeneriem ar precizitāti līdz 0.05mm un precīzu 3D modeļu izveide. Papildus ģeometrisko formu kopēšanai, veicam arī pilnu materiāla sastāva ķīmisko analīzi.

Reversās inženierijas pakalpojumi ļauj mūsu klientiem ietaupīt līdz pat 50% no alternatīvajām izmaksām. Reizēm tās ir oriģināldetaļas, kuru ražotāji ir Rietumu uzņēmumi un to iegāde ir salīdzinoši dārga. Reizēm klientiem ir iekārtas, kurām nav saglabājušies rasējumi.

Jebkura detaļa, jebkurš priekšmets vai konstrukcija var tikt pārnesta 3D vidē, pēc tam izveidota tās digitālā kopija un saražota. Mūsu arsenālā ir plaša spektra ražošanas iekārtas gan presformu, gan citu metāla detaļu izgatavošanai: CNC frēzes, virpošanas un erozijas darbagaldi, lāzera marķēšanas un augstspiediena liešanas iekārtas.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

CNC Frēzēšana

Dažāda veida un gabarītu CNC darbagaldi, presformu un metāla detaļu izgatavošanai. Nestandarta metāla konstrukciju izgatavošana.

lokšņu ciršana

Lokšņu ciršana, locīšana ar maksimālo detaļas garumu 3 metri. Metināšanas darbi: tērauds, metāls, alumīnijs

detaļu liešana

Detaļu ražošana ar spiedliešanas metodi. Saspiešanas spēks no 32 līdz 400 tonnām. Presformu projektēšana.

pieteikt pakalpojumu

Telefons

+371 23 880088